Efektivní webináře

Dnes jsem uvolnil jednu lekci z komplexního online kurzu Online Stratég. Za zlomek celkové ceny online kurzu můžete nahlédnout dovnitř a vychutnat si plnohodnotnou lekci o efektivních webinářích.

Získat lekci

Naučte se dělat efektivní webináře a získejte z nich maximum pro svoje podnikání.

Webinář je v současné době snad vůbec nejefektivnější možnost, jak zároveň budovat publikum, komunikovat kvalitní obsah, získávat důvěru, ale třeba i prodávat. Bohužel i tady platí, že když je něco v kurzu, tak to přiláká spoustu podnikavců, kteří to nedělají zrovna smysluplně a naopak webinářům trošku kazí jméno. Pojďme to změnit.

V této lekci získáte:

12 nejdůležitějších principů efektivních webinářů

Plnohodnotný obsah ve formě textu, videa i MP3 ke stažení.

Reálné příklady a ukázky z praxe

Získat lekci

Dušan Souček

Autor kurzu/lekce

Online podnikatel, stratég a affiliate manažer největších online kampaní v ČR. Spolu se svým týmem se podílí na tvorbě úspěšných strategií online marketingu. V roce 2017 jsme byly u projektů, které dohromady přesáhly tržbu 10 milionů a vygenerovaly dohromady přes 10 000 objednávek.

Lekce Efektivní webinář je součástí mého kurzu Online Stratég. Dnes máte jedinečnou šanci získat tuto velmi užitečnou lekci za zlomek celkové ceny mého kurzu. Naučte se i vy dělat marketing na 100 %!

Běžná cena kurzu: 3 470 Kč / 130 EUR

Cena jedné lekce: 231 Kč / 8,6 EUR

Dnešní cena: 179 Kč / 8 EUR (sleva 20 %)

Získat lekci v akci